Öykü Gürman’ın Babasının Ateist Olmasıyla İlgili İtirafları Tartışma Yarattı

Oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman kardeşi Berk ile söylediği ‘Evlerinin Önü Boyalı Direk’ şarkısıyla hayatımıza girdi.
 

Oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman kardeşi Berk ile söylediği 'Evlerinin Önü Boyalı Direk' şarkısıyla hayatımıza girdi.

 

Bir süre daha müzikle uğraşan Öykü sonrasında ilk oyunculuk deneyimi olan ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinin Asiye karakteriyle izleyenlerin sempatisini kazanmıştı.
 

Bir süre daha müzikle uğraşan Öykü sonrasında ilk oyunculuk deneyimi olan 'Sen Anlat Karadeniz' dizisinin Asiye karakteriyle izleyenlerin sempatisini kazanmıştı.

 

Geçtiğimiz günlerde Aslı Şafak’la İşin Aslı programına konuk olan Öykü Gürman hayatı ve ailesiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu.Aslı Şafak’ın ‘Yakınınızda inançlı olmayan biri var mı?’ sorusuna ‘Babam ateistti’ cevabını verdikten sonra söyledikleri sosyal medyada gündem oldu.
 

Geçtiğimiz günlerde Aslı Şafak'la İşin Aslı programına konuk olan Öykü Gürman hayatı ve ailesiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu.

 
 
 
Şarkıcı merhamet ve vicdan kavramlarının altını çizerken ‘İnançsız birinin merhametli ve vicdanlı olabileceğine inanmıyorum. İnançsızlık egoizm ve bencillik getirir. Babam da öyleydi.’ diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.
 

Şarkıcı merhamet ve vicdan kavramlarının altını çizerken 'İnançsız birinin merhametli ve vicdanlı olabileceğine inanmıyorum. İnançsızlık egoizm ve bencillik getirir. Babam da öyleydi.' diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

 

Aslı Şafak’ın ‘Babanız tarafından sevildiniz mi?’ sorusuna gözleri doldu. Konuşurken boğazı düğümlenen şarkıcı, ‘Babam beni kendine göre sevdi. Duygusallığımı eleştirdi. Kimse bir insanın gözyaşının hesabını soramaz’ diye devam etti.
 

Aslı Şafak'ın 'Babanız tarafından sevildiniz mi?' sorusuna gözleri doldu. Konuşurken boğazı düğümlenen şarkıcı, 'Babam beni kendine göre sevdi. Duygusallığımı eleştirdi. Kimse bir insanın gözyaşının hesabını soramaz' diye devam etti.

Öykü Gürman’ın inançsızlıkla ilgili sözleri üzerine Twitter’da tartışmalar devam etti⇓
 

Öykü Gürman'ın inançsızlıkla ilgili sözleri üzerine Twitter'da tartışmalar devam etti👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

Onedio

Dokuzlayan Yazar Arzu Çakır
Sanırım doğru yoldayım

Bir Cevap Yazın